wtorek, 03 maj 2016

Jeste tutaj: Strona główna

Strona główna

ANS PR Consulting to firma doradczo-szkoleniowa, której celem jest pomoc firmom, instytucjom oraz indywidualnym osobom w kształtowaniu wizerunku oraz budowaniu pozytywnych relacji z otoczeniem. Od ponad 10 lat tworzymy strategie komunikacji, realizujemy je lub wspieramy w ich wdrażaniu. (zobacz ofertę usług PR)

Prowadzimy szkolenia i warsztaty (zobacz ofertę szkoleń), które cieszą się dobrą opinią wśród uczestników. Dajemy wartościową wiedzę, tworzymy dostosowane do grupy ćwiczenia, korzystamy z aktywnych metod. A wszystko to z poczuciem humoru i w atrakcyjnej formie. (referencje )

Oferujemy coaching osobom, które nie lubią wystąpień publicznych, a chciałyby swobodnie i przekonująco przemawiać do szerszego grona. Pomagamy prezesom i członkom zarządów, dyrektorom instytucji, liderom organizacji pozarządowych, politykom oraz dyrektorom HR, którzy muszą pojawiać się w sytuacjach prezentacyjnych, a nie czują się w nich najlepiej. (więcej o coachingu )

Proponujemy Państwu wsparcie biznesowe w oparciu o system Facet5. Facet5 (ang. "facet"- aspekt) to nowoczesny, unikalny i uznany na świecie system badania osobowości zawodowej, stworzony specjalnie dla środowiska biznesowego. Badanie Facet5 wspiera projekty z zakresu: rekrutacji i selekcji, coachingu, budowania ścieżek karier, rozwiązywania konfliktów, budowania zespołów czy usprawnia komunikacji. (więcej o Facet5 )

Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej na temat naszych usług, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu:
a.strobel(@)ans-pr.com.pl
Będzie nam miło porozmawiać o Państwa potrzebach i naszych propozycjach.